Σκάει "βόμβα"... Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Νοεμβρίου 05, 2009 Ευχάριστη εξέλιξη αναμένεται τις επόμενες ημέρες (αν όχι ώρες) για την κατηγορία... Αναμένονται οι λεπτομέρειες που θα "αλλάξουν" το προφίλ της Α2... Θα ακολουθήσει ενημέρωση (ίσως και εντός της μέρας!). Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια Ανώνυμος6 Νοεμβρίου 2009 στις 2:43 μ.μ.Να φανταστούμε κάποια συμφωνία για τηλεοπτική προβολή;ΑπάντησηΔιαγραφήΑπαντήσειςΑπάντησηA2 Basket6 Νοεμβρίου 2009 στις 3:59 μ.μ.Όλα στον καιρό τους... Σε λίγη ώρα πιθανότατα θα έχουμε την εξέλιξη που περιμένουμε αναφορικά με το παραπάνω θέμα...ΑπάντησηΔιαγραφήΑπαντήσειςΑπάντησηΠροσθήκη σχολίουΦόρτωση περισσότερων... Δημοσίευση σχολίου
Να φανταστούμε κάποια συμφωνία για τηλεοπτική προβολή;
ΑπάντησηΔιαγραφήΌλα στον καιρό τους... Σε λίγη ώρα πιθανότατα θα έχουμε την εξέλιξη που περιμένουμε αναφορικά με το παραπάνω θέμα...
ΑπάντησηΔιαγραφή