(Αθώα) Ερώτηση.... Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Ιανουαρίου 22, 2010 Οι ομάδες γνώριζαν πως τα παιχνίδια της Α2 θα μεταδίδονται (ή έστω τα πρώτα) από την ΕΤ1 και όχι από το Sport Plus...; Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια Unknown22 Ιανουαρίου 2010 στις 7:46 μ.μ.Ποιά μετάδοση εδώ πάνω μόνο χιόνια έχει η οθόνη και όχι μόνο .ΑπάντησηΔιαγραφήΑπαντήσειςΑπάντησηA2 Basket22 Ιανουαρίου 2010 στις 8:14 μ.μ.Τελικά την άλλη εβδομάδα θα μεταδοθεί το Αμύντας - Ίκαρος Έσπερος. Μάλιστα το παιχνίδι θα γίνει στις 8 το βράδυ την ΠαρασκευήΑπάντησηΔιαγραφήΑπαντήσειςΑπάντησηΠροσθήκη σχολίουΦόρτωση περισσότερων... Δημοσίευση σχολίου
Ποιά μετάδοση εδώ πάνω μόνο χιόνια έχει η οθόνη και όχι μόνο .
ΑπάντησηΔιαγραφήΤελικά την άλλη εβδομάδα θα μεταδοθεί το Αμύντας - Ίκαρος Έσπερος. Μάλιστα το παιχνίδι θα γίνει στις 8 το βράδυ την Παρασκευή
ΑπάντησηΔιαγραφή