Πιερικός/Αρχέλαος - Ικαροι Σερ. >>> 83-81 (Τελικό) Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Νοεμβρίου 20, 2010 Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια PierikosFans20 Νοεμβρίου 2010 στις 10:00 μ.μ.ΕΤΣΙ ΡΕ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕ Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΠΟΥ 40 ΛΕΠΤΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΕΦΥΜΕΙ...!!!40 ΛΕΠΤΑ "ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ" ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ!!!ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ,ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ,ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΙΝΟΜΑΙ,ΤΡΕΆΘΗΚΑ,ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ,ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑ!!!!ΑπάντησηΔιαγραφήΑπαντήσειςΑπάντησηΠροσθήκη σχολίουΦόρτωση περισσότερων... Δημοσίευση σχολίου
ΕΤΣΙ ΡΕ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕ Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΙΕΡΙΚΟΥ ΠΟΥ 40 ΛΕΠΤΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΕΦΥΜΕΙ...!!!40 ΛΕΠΤΑ "ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ" ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ!!!
ΑπάντησηΔιαγραφήΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ,ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ,ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΙΝΟΜΑΙ,ΤΡΕΆΘΗΚΑ,ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ,ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΙΕΡΙΚΑΡΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑ!!!!