τα ματς πως τα κλαυπτεται?εχετε ατομα στο γηπεδο?για ελευσινα πιος ειναι ο ειδικος?και ακομα απο ποιες εδρες δε θα εχετε ενηερωση το σαββατο?τι ωρα θα αρχισει το τσατ?
Έχουμε άτομα στα γήπεδα και μας ενημερώνουν. Το τσατ αρχίζει συνήθως 5 λεπτά πριν από την έναρξη του πρώτου αγώνα. Ακόμα δεν ξέρω τι θα γίνει με τα γήπεδα αυτής της αγωνιστικής.
ΤΙ ΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ?ΚΟΣΤΗΣ
ΑπάντησηΔιαγραφήΘΑ ΜΟΥ απανυησεισ σε κατι?κοστης
ΑπάντησηΔιαγραφήpes moy
ΑπάντησηΔιαγραφήτα ματς πως τα κλαυπτεται?εχετε ατομα στο γηπεδο?για ελευσινα πιος ειναι ο ειδικος?και ακομα απο ποιες εδρες δε θα εχετε ενηερωση το σαββατο?τι ωρα θα αρχισει το τσατ?
ΑπάντησηΔιαγραφήΈχουμε άτομα στα γήπεδα και μας ενημερώνουν. Το τσατ αρχίζει συνήθως 5 λεπτά πριν από την έναρξη του πρώτου αγώνα. Ακόμα δεν ξέρω τι θα γίνει με τα γήπεδα αυτής της αγωνιστικής.
ΑπάντησηΔιαγραφή