Επίσκεψη της Καβάλας στο «Αγία Μαρίνα» (photos) Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Δεκεμβρίου 19, 2014 Το ίδρυμα «Μέριμνα για το Ειδικό Παιδί Αγία Μαρίνα» επισκέφθηκαν σήμερα το πρωί (19/12) οι παίκτες, το προπονητικό τιμ και η διοίκηση της ΕΝ.Κ.Καβάλας μοιράζοντας δώρα και χαρά στους φιλοξενούμενους! Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου