Τελευταία Νέα

Το πρόγραμμα της σεζόν 2015/16

Νωρίτερα από το αναμενόμενο, στις 3 Οκτωβρίου θα αρχίσει το φετινό πρωτάθλημα, λόγω τόσο της αύξησης των ομάδων όσο και των πλέι οφ/άουτ που ακολουθούν. Η τελευταία αγωνιστική της κανονικής περιόδου θα γίνει στις 28 Μαΐου.

Τα πλέι οφ και τα πλέι άο θα αρχίσουν την Τετάρτη 1 Ιουνίου και θα γίνουν αγώνες: Σάββατο 4/6, Τετάρτη 8/6, Σάββατο 11/6., Τετάρτη 15/6 και φινάλε το Σάββατο 18/6.

1η Αγωνιστική - 03/10/15
Λαύριο - Πανιώνιος
Δούκας - Ψυχικό
Δόξα Λευκάδας - ΟΦΗ
Φίλιππος Βέροιας - Ηρακλής
Μαχητές/Πεύκα - Κύμη
Προμηθέας Πάτρας - Πανερυθραϊκός
Φάρος Κερατσινίου - Λιβαδειά
Εθνικός - Παγκράτι

2η Αγωνιστική - 10/10/15
Ψυχικό - Λαύριο
ΟΦΗ - Δούκας
Ηρακλής - Δόξα Λευκάδας
Κύμη - Φίλιππος Βέροιας
Πανερυθραϊκός - Μαχητές/Πεύκα
Λιβαδειά - Προμηθέας Πάτρας
Παγκράτι - Φάρος Κερατσινίου
Πανιώνιος - Εθνικός

3η Αγωνιστική - 17/10/15
Λαύριο - ΟΦΗ
Δούκας - Ηρακλής
Δόξα Λευκάδας - Κύμη
Φίλιππος Βέροιας - Πανερυθραϊκός
Μαχητές/Πεύκα - Λιβαδειά
Προμηθέας Πάτρας - Παγκράτι
Φάρος Κερατσινίου - Εθνικός
Πανιώνιος - Ψυχικό

4η Αγωνιστική - 24/10/15
Ηρακλής - Λαύριο
Κύμη - Δούκας
Πανερυθραϊκός - Δόξα Λευκάδας
Λιβαδειά - Φίλιππος Βέροιας
Παγκράτι - Μαχητές/Πεύκα
Εθνικός - Προμηθέας Πάτρας
Φάρος Κερατσινίου - Πανιώνιος
ΟΦΗ - Ψυχικό

5η Αγωνιστική - 31/10/15
Λαύριο - Κύμη
Δούκας - Πανερυθραϊκός
Δόξα Λευκάδας - Λιβαδειά
Φίλιππος Βέροιας - Παγκράτι
Μαχητές/Πεύκα - Εθνικός
Προμηθέας Πάτρας - Φάρος Κερατσινίου
Πανιώνιος - ΟΦΗ
Ψυχικό - Ηρακλής

6η Αγωνιστική - 07/11/15
Πανερυθραϊκός - Λαύριο
Λιβαδειά - Δούκας
Παγκράτι - Δόξα Λευκάδας
Εθνικός - Φίλιππος Βέροιας
Φάρος Κερατσινίου - Μαχητές/Πεύκα
Προμηθέας Πάτρας - Πανιώνιος
Κύμη - Ψυχικό
Ηρακλής - ΟΦΗ

7η Αγωνιστική - 14/11/15
Λαύριο - Λιβαδειά
Δούκας - Παγκράτι
Δόξα Λευκάδας - Εθνικός
Φίλιππος Βέροιας - Φάρος Κερατσινίου
Μαχητές/Πεύκα - Προμηθέας Πάτρας
Πανιώνιος - Ηρακλής
Ψυχικό - Πανερυθραϊκός
ΟΦΗ - Κύμη

8η Αγωνιστική - 21/11/15
Παγκράτι - Λαύριο
Εθνικός - Δούκας
Φάρος Κερατσινίου - Δόξα Λευκάδας
Προμηθέας Πάτρας - Φίλιππος Βέροιας
Μαχητές/Πεύκα - Πανιώνιος
Λιβαδειά - Ψυχικό
Πανερυθραϊκός - ΟΦΗ
Κύμη - Ηρακλής

9η Αγωνιστική - 28/11/15
Λαύριο - Εθνικός
Δούκας - Φάρος Κερατσινίου
Δόξα Λευκάδας - Προμηθέας Πάτρας
Φίλιππος Βέροιας - Μαχητές/Πεύκα
Πανιώνιος - Κύμη
Ψυχικό - Παγκράτι
ΟΦΗ - Λιβαδειά
Ηρακλής - Πανερυθραϊκός

10η Αγωνιστική - 05/12/15
Φάρος Κερατσινίου - Λαύριο
Προμηθέας Πάτρας - Δούκας
Μαχητές/Πεύκα - Δόξα Λευκάδας
Φίλιππος Βέροιας - Πανιώνιος
Εθνικός - Ψυχικό
Παγκράτι - ΟΦΗ
Λιβαδειά - Ηρακλής
Πανερυθραϊκός - Κύμη

11η Αγωνιστική - 19/12/15
Λαύριο - Προμηθέας Πάτρας
Δούκας - Μαχητές/Πεύκα
Δόξα Λευκάδας - Φίλιππος Βέροιας
Πανιώνιος - Πανερυθραϊκός
Ψυχικό - Φάρος Κερατσινίου
ΟΦΗ - Εθνικός
Ηρακλής - Παγκράτι
Κύμη - Λιβαδειά

12η Αγωνιστική - 09/01/16
Μαχητές/Πεύκα - Λαύριο
Φίλιππος Βέροιας - Δούκας
Δόξα Λευκάδας - Πανιώνιος
Προμηθέας Πάτρας - Ψυχικό
Φάρος Κερατσινίου - ΟΦΗ
Εθνικός - Ηρακλής
Παγκράτι - Κύμη
Λιβαδειά - Πανερυθραϊκός

13η Αγωνιστική - 16/01/16
Λαύριο - Φίλιππος Βέροιας
Δούκας - Δόξα Λευκάδας
Πανιώνιος - Λιβαδειά
Ψυχικό - Μαχητές/Πεύκα
ΟΦΗ - Προμηθέας Πάτρας
Ηρακλής - Φάρος Κερατσινίου
Κύμη - Εθνικός
Πανερυθραϊκός - Παγκράτι

14η Αγωνιστική - 23/01/16
Δόξα Λευκάδας - Λαύριο
Δούκας - Πανιώνιος
Φίλιππος Βέροιας - Ψυχικό
Μαχητές/Πεύκα - ΟΦΗ
Προμηθέας Πάτρας - Ηρακλής
Φάρος Κερατσινίου - Κύμη
Εθνικός - Πανερυθραϊκός
Παγκράτι - Λιβαδειά

15η Αγωνιστική - 30/01/16
Λαύριο - Δούκας
Πανιώνιος - Παγκράτι
Ψυχικό - Δόξα Λευκάδας
ΟΦΗ - Φίλιππος Βέροιας
Ηρακλής - Μαχητές/Πεύκα
Κύμη - Προμηθέας Πάτρας
Πανερυθραϊκός - Φάρος Κερατσινίου
Λιβαδειά - Εθνικός

16η Αγωνιστική - 06/02/16
Πανιώνιος - Λαύριο
Ψυχικό - Δούκας
ΟΦΗ - Δόξα Λευκάδας
Ηρακλής - Φίλιππος Βέροιας
Κύμη - Μαχητές/Πεύκα
Πανερυθραϊκός - Προμηθέας Πάτρας
Λιβαδειά - Φάρος Κερατσινίου
Παγκράτι - Εθνικός

17η Αγωνιστική - 13/02/16
Λαύριο - Ψυχικό
Δούκας - ΟΦΗ
Δόξα Λευκάδας - Ηρακλής
Φίλιππος Βέροιας - Κύμη
Μαχητές/Πεύκα - Πανερυθραϊκός
Προμηθέας Πάτρας - Λιβαδειά
Φάρος Κερατσινίου - Παγκράτι
Εθνικός - Πανιώνιος

18η Αγωνιστική - 27/02/16
ΟΦΗ - Λαύριο
Ηρακλής - Δούκας
Κύμη - Δόξα Λευκάδας
Πανερυθραϊκός - Φίλιππος Βέροιας
Λιβαδειά - Μαχητές/Πεύκα
Παγκράτι - Προμηθέας Πάτρας
Εθνικός - Φάρος Κερατσινίου
Ψυχικό - Πανιώνιος

19η Αγωνιστική - 05/03/16
Λαύριο - Ηρακλής
Δούκας - Κύμη
Δόξα Λευκάδας - Πανερυθραϊκός
Φίλιππος Βέροιας - Λιβαδειά
Μαχητές/Πεύκα - Παγκράτι
Προμηθέας Πάτρας - Εθνικός
Πανιώνιος - Φάρος Κερατσινίου
Ψυχικό - ΟΦΗ

20ή Αγωνιστική - 12/03/16
Κύμη - Λαύριο
Πανερυθραϊκός - Δούκας
Λιβαδειά - Δόξα Λευκάδας
Παγκράτι - Φίλιππος Βέροιας
Εθνικός - Μαχητές/Πεύκα
Φάρος Κερατσινίου - Προμηθέας Πάτρας
ΟΦΗ - Πανιώνιος
Ηρακλής - Ψυχικό

21η Αγωνιστική - 19/03/16
Λαύριο - Πανερυθραϊκός
Δούκας - Λιβαδειά
Δόξα Λευκάδας - Παγκράτι
Φίλιππος Βέροιας - Εθνικός
Μαχητές/Πεύκα - Φάρος Κερατσινίου
Πανιώνιος - Προμηθέας Πάτρας
Ψυχικό - Κύμη
ΟΦΗ - Ηρακλής

22η Αγωνιστική - 26/03/16
Λιβαδειά - Λαύριο
Παγκράτι - Δούκας
Εθνικός - Δόξα Λευκάδας
Φάρος Κερατσινίου - Φίλιππος Βέροιας
Προμηθέας Πάτρας - Μαχητές/Πεύκα
Ηρακλής - Πανιώνιος
Πανερυθραϊκός - Ψυχικό
Κύμη - ΟΦΗ

23η Αγωνιστική - 02/04/16
Λαύριο - Παγκράτι
Δούκας - Εθνικός
Δόξα Λευκάδας - Φάρος Κερατσινίου
Φίλιππος Βέροιας - Προμηθέας Πάτρας
Πανιώνιος - Μαχητές/Πεύκα
Ψυχικό - Λιβαδειά
ΟΦΗ - Πανερυθραϊκός
Ηρακλής - Κύμη

24η Αγωνιστική - 09/04/16
Εθνικός - Λαύριο
Φάρος Κερατσινίου - Δούκας
Προμηθέας Πάτρας - Δόξα Λευκάδας
Μαχητές/Πεύκα - Φίλιππος Βέροιας
Κύμη - Πανιώνιος
Παγκράτι - Ψυχικό
Λιβαδειά - ΟΦΗ
Πανερυθραϊκός - Ηρακλής

25η Αγωνιστική - 16/04/16
Λαύριο - Φάρος Κερατσινίου
Δούκας - Προμηθέας Πάτρας
Δόξα Λευκάδας - Μαχητές/Πεύκα
Πανιώνιος - Φίλιππος Βέροιας
Ψυχικό - Εθνικός
ΟΦΗ - Παγκράτι
Ηρακλής - Λιβαδειά
Κύμη - Πανερυθραϊκός

26η Αγωνιστική - 23/04/16
Προμηθέας Πάτρας - Λαύριο
Μαχητές/Πεύκα - Δούκας
Φίλιππος Βέροιας - Δόξα Λευκάδας
Πανερυθραϊκός - Πανιώνιος
Φάρος Κερατσινίου - Ψυχικό
Εθνικός - ΟΦΗ
Παγκράτι - Ηρακλής
Λιβαδειά - Κύμη

27η Αγωνιστική - 07/05/16
Λαύριο - Μαχητές/Πεύκα
Δούκας - Φίλιππος Βέροιας
Πανιώνιος - Δόξα Λευκάδας
Ψυχικό - Προμηθέας Πάτρας
ΟΦΗ - Φάρος Κερατσινίου
Ηρακλής - Εθνικός
Κύμη - Παγκράτι
Πανερυθραϊκός - Λιβαδειά

28η Αγωνιστική - 14/05/16
Φίλιππος Βέροιας - Λαύριο
Δόξα Λευκάδας - Δούκας
Λιβαδειά - Πανιώνιος
Μαχητές/Πεύκα - Ψυχικό
Προμηθέας Πάτρας - ΟΦΗ
Φάρος Κερατσινίου - Ηρακλής
Εθνικός - Κύμη
Παγκράτι - Πανερυθραϊκός

29η Αγωνιστική - 21/05/16
Λαύριο - Δόξα Λευκάδας
Πανιώνιος - Δούκας
Ψυχικό - Φίλιππος Βέροιας
ΟΦΗ - Μαχητές/Πεύκα
Ηρακλής - Προμηθέας Πάτρας
Κύμη - Φάρος Κερατσινίου
Πανερυθραϊκός - Εθνικός
Λιβαδειά - Παγκράτι

30ή Αγωνιστική - 28/05/16
Δούκας - Λαύριο
Παγκράτι - Πανιώνιος
Δόξα Λευκάδας - Ψυχικό
Φίλιππος Βέροιας - ΟΦΗ
Μαχητές/Πεύκα - Ηρακλής
Προμηθέας Πάτρας - Κύμη
Φάρος Κερατσινίου - Πανερυθραϊκός
Εθνικός - Λιβαδειά

Δεν υπάρχουν σχόλια