Πρώτο φιλικό τεστ για τους Μαχητές Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σεπτεμβρίου 01, 2015 Το πρώτο της ανεπίσημο τεστ εν όψει της νέας σεζόν δίνουν το απόγευμα της Πέμπτης (3/9) οι νεοφώτιστους στην Α2 Μαχητές Δόξας Πεύκων φιλοξενούμενοι σε κεκλεισμένων των θυρών αναμέτρηση από τον Άρη. Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου