Συγχαρητήρια από τον Εθνικό για την άνοδο Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Μαΐου 22, 2016 Ένας από τους βασικούς αντιπάλους της Κύμης ήταν ο Εθνικός και μάλιστα αυτές οι δύο νίκες που πέτυχαν εναντίον του οι Ευβοιώτες, ειδικά μέσα στην Καλλιθέα, άλλαξαν το σκηνικό στη μάχη της ανόδου. Οι Πειραιώτες συνεχάρησαν την Κύμη για την άνοδό της Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου