Τελευταία Νέα

Το πρόγραμμα της σεζόν 2016/17

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της νέας σεζόν. Να σημειωθεί πως όποια ομάδα από εκείνες με το αστεράκι (*), δηλαδή, Αρκαδικό, Ηράκλειο, Πανιώνιο, Λευκάδα και Ηρακλή, πάρει wild card για την Α1 τότε θα αντικατασταθεί από την Καβάλα. Εκτός αν την πάρει η ομάδα της Μακεδονίας και το πρόγραμμα μείνει ως έχει.

Επίσης στις κληρώσεις της ΕΟΚ υπάρχει ως ομάδα η Λιβαδειά που ωστόσο έχει «απορροφηθεί» από τον Χολαργό.

1η Αγωνιστική - 08/10/16
Αίολος Αστακού - Δόξα Λευκάδας*
Πεύκα - Φάρος Κερατσινίου
ΑΕΛ - Αμύντας
Ηρακλής* - Χολαργός
Ηράκλειο* - Αρκαδικός*
Παγκράτι - ΓΣΛ
Ψυχικό - Δούκας
Πανιώνιος* - Εθνικός

2η Αγωνιστική - 15/10/16
Φάρος Κερατσινίου - Αίολος Αστακού
Αμύντας - Πεύκα
Χολαργός - ΑΕΛ
Αρκαδικός* - Ηρακλής*
ΓΣΛ - Ηράκλειο*
Δούκας - Παγκράτι
Εθνικός - Ψυχικό
Δόξα Λευκάδας* - Πανιώνιος*

3η Αγωνιστική - 22/10/16
Αίολος Αστακού - Αμύντας
Πεύκα - Χολαργός
ΑΕΛ - Αρκαδικός*
Ηρακλής* - ΓΣΛ
Ηράκλειο* - Δούκας
Παγκράτι - Εθνικός
Ψυχικό - Πανιώνιος*
Δόξα Λευκάδας* - Φάρος Κερατσινίου

4η Αγωνιστική - 29/10/16
Χολαργός - Αίολος Αστακού
Αρκαδικός* - Πεύκα
ΓΣΛ - ΑΕΛ
Δούκας - Ηρακλής*
Εθνικός - Ηράκλειο*
Πανιώνιος* - Παγκράτι
Ψυχικό - Δόξα Λευκάδας*
Αμύντας - Φάρος Κερατσινίου

5η Αγωνιστική - 05/11/16
Αίολος Αστακού - Αρκαδικός*
Πεύκα - ΓΣΛ
ΑΕΛ - Δούκας
Ηρακλής* - Εθνικός
Ηράκλειο* - Πανιώνιος*
Παγκράτι - Ψυχικό
Δόξα Λευκάδας* - Αμύντας
Φάρος Κερατσινίου - Χολαργός

6η Αγωνιστική - 12/11/16
ΓΣΛ - Αίολος Αστακού
Δούκας - Πεύκα
Εθνικός - ΑΕΛ
Πανιώνιος* - Ηρακλής*
Ψυχικό - Ηράκλειο*
Παγκράτι - Δόξα Λευκάδας*
Αρκαδικός* - Φάρος Κερατσινίου
Χολαργός - Αμύντας

7η Αγωνιστική - 19/11/16
Αίολος Αστακού - Δούκας
Πεύκα - Εθνικός
ΑΕΛ - Πανιώνιος*
Ηρακλής* - Ψυχικό
Ηράκλειο* - Παγκράτι
Δόξα Λευκάδας* - Χολαργός
Φάρος Κερατσινίου - ΓΣΛ
Αμύντας - Αρκαδικός*

8η Αγωνιστική - 26/11/16
Εθνικός - Αίολος Αστακού
Πανιώνιος* - Πεύκα
Ψυχικό - ΑΕΛ
Παγκράτι - Ηρακλής*
Ηράκλειο* - Δόξα Λευκάδας*
Δούκας - Φάρος Κερατσινίου
ΓΣΛ - Αμύντας
Αρκαδικός* - Χολαργός

9η Αγωνιστική - 03/12/16
Αίολος Αστακού - Πανιώνιος*
Πεύκα - Ψυχικό
ΑΕΛ - Παγκράτι
Ηρακλής* - Ηράκλειο*
Δόξα Λευκάδας* - Αρκαδικός*
Φάρος Κερατσινίου - Εθνικός
Αμύντας - Δούκας
Χολαργός - ΓΣΛ

10η Αγωνιστική - 10/12/16
Ψυχικό - Αίολος Αστακού
Παγκράτι - Πεύκα
Ηράκλειο* - ΑΕΛ
Ηρακλής* - Δόξα Λευκάδας*
Πανιώνιος* - Φάρος Κερατσινίου
Εθνικός - Αμύντας
Δούκας - Χολαργός
ΓΣΛ - Αρκαδικός*

11η Αγωνιστική - 17/12/16
Αίολος Αστακού - Παγκράτι
Πεύκα - Ηράκλειο*
ΑΕΛ - Ηρακλής*
Δόξα Λευκάδας* - ΓΣΛ
Φάρος Κερατσινίου - Ψυχικό
Αμύντας - Πανιώνιος*
Χολαργός - Εθνικός
Αρκαδικός* - Δούκας

12η Αγωνιστική - 21/12/16
Ηράκλειο* - Αίολος Αστακού
Ηρακλής* - Πεύκα
ΑΕΛ - Δόξα Λευκάδας*
Παγκράτι - Φάρος Κερατσινίου
Ψυχικό - Αμύντας
Πανιώνιος* - Χολαργός
Εθνικός - Αρκαδικός*
Δούκας - ΓΣΛ

13η Αγωνιστική - 07/01/17
Αίολος Αστακού - Ηρακλής*
Πεύκα - ΑΕΛ
Δόξα Λευκάδας* - Δούκας
Φάρος Κερατσινίου - Ηράκλειο*
Αμύντας - Παγκράτι
Χολαργός - Ψυχικό
Αρκαδικός* - Πανιώνιος*
ΓΣΛ - Εθνικός

14η Αγωνιστική - 21/01/17
ΑΕΛ - Αίολος Αστακού
Πεύκα - Δόξα Λευκάδας*
Ηρακλής* - Φάρος Κερατσινίου
Ηράκλειο* - Αμύντας
Παγκράτι - Χολαργός
Ψυχικό - Αρκαδικός*
Πανιώνιος* - ΓΣΛ
Εθνικός - Δούκας

15η Αγωνιστική - 28/01/17
Αίολος Αστακού - Πεύκα
Δόξα Λευκάδας* - Εθνικός
Φάρος Κερατσινίου - ΑΕΛ
Αμύντας - Ηρακλής*
Χολαργός - Ηράκλειο*
Αρκαδικός* - Παγκράτι
ΓΣΛ - Ψυχικό
Δούκας - Πανιώνιος*

16η Αγωνιστική - 04/02/17
Δόξα Λευκάδας* - Αίολος Αστακού
Φάρος Κερατσινίου - Πεύκα
Αμύντας - ΑΕΛ
Χολαργός - Ηρακλής*
Αρκαδικός* - Ηράκλειο*
ΓΣΛ - Παγκράτι
Δούκας - Ψυχικό
Εθνικός - Πανιώνιος*

17η Αγωνιστική - 11/02/17
Αίολος Αστακού - Φάρος Κερατσινίου
Πεύκα - Αμύντας
ΑΕΛ - Χολαργός
Ηρακλής* - Αρκαδικός*
Ηράκλειο* - ΓΣΛ
Παγκράτι - Δούκας
Ψυχικό - Εθνικός
Πανιώνιος* - Δόξα Λευκάδας*

18η Αγωνιστική - 18/02/17
Αμύντας - Αίολος Αστακού
Χολαργός - Πεύκα
Αρκαδικός* - ΑΕΛ
ΓΣΛ - Ηρακλής*
Δούκας - Ηράκλειο*
Εθνικός - Παγκράτι
Πανιώνιος* - Ψυχικό
Φάρος Κερατσινίου - Δόξα Λευκάδας*

19η Αγωνιστική - 25/02/17
Αίολος Αστακού - Χολαργός
Πεύκα - Αρκαδικός*
ΑΕΛ - ΓΣΛ
Ηρακλής* - Δούκας
Ηράκλειο* - Εθνικός
Παγκράτι - Πανιώνιος*
Δόξα Λευκάδας* - Ψυχικό
Φάρος Κερατσινίου - Αμύντας

20η Αγωνιστική - 04/03/17
Αρκαδικός* - Αίολος Αστακού
ΓΣΛ - Πεύκα
Δούκας - ΑΕΛ
Εθνικός - Ηρακλής*
Πανιώνιος* - Ηράκλειο*
Ψυχικό - Παγκράτι
Αμύντας - Δόξα Λευκάδας*
Χολαργός - Φάρος Κερατσινίου

21η Αγωνιστική - 11/03/17
Αίολος Αστακού - ΓΣΛ
Πεύκα - Δούκας
ΑΕΛ - Εθνικός
Ηρακλής* - Πανιώνιος*
Ηράκλειο* - Ψυχικό
Δόξα Λευκάδας* - Παγκράτι
Φάρος Κερατσινίου - Αρκαδικός*
Αμύντας - Χολαργός

22η Αγωνιστική - 18/03/17
Δούκας - Αίολος Αστακού
Εθνικός - Πεύκα
Πανιώνιος* - ΑΕΛ
Ψυχικό - Ηρακλής*
Παγκράτι - Ηράκλειο*
Χολαργός - Δόξα Λευκάδας*
ΓΣΛ - Φάρος Κερατσινίου
Αρκαδικός* - Αμύντας

23η Αγωνιστική - 25/03/17
Αίολος Αστακού - Εθνικός
Πεύκα - Πανιώνιος*
ΑΕΛ - Ψυχικό
Ηρακλής* - Παγκράτι
Δόξα Λευκάδας* - Ηράκλειο*
Φάρος Κερατσινίου - Δούκας
Αμύντας - ΓΣΛ
Χολαργός - Αρκαδικός*

24η Αγωνιστική - 01/04/17
Πανιώνιος* - Αίολος Αστακού
Ψυχικό - Πεύκα
Παγκράτι - ΑΕΛ
Ηράκλειο* - Ηρακλής*
Αρκαδικός* - Δόξα Λευκάδας*
Εθνικός - Φάρος Κερατσινίου
Δούκας - Αμύντας
ΓΣΛ - Χολαργός

25η Αγωνιστική - 08/04/17
Αίολος Αστακού - Ψυχικό
Πεύκα - Παγκράτι
ΑΕΛ - Ηράκλειο*
Δόξα Λευκάδας* - Ηρακλής*
Φάρος Κερατσινίου - Πανιώνιος*
Αμύντας - Εθνικός
Χολαργός - Δούκας
Αρκαδικός* - ΓΣΛ

26η Αγωνιστική - 12/04/17
Παγκράτι - Αίολος Αστακού
Ηράκλειο* - Πεύκα
Ηρακλής* - ΑΕΛ
ΓΣΛ - Δόξα Λευκάδας*
Ψυχικό - Φάρος Κερατσινίου
Πανιώνιος* - Αμύντας
Εθνικός - Χολαργός
Δούκας - Αρκαδικός*

27η Αγωνιστική - 19/04/17
Αίολος Αστακού - Ηράκλειο*
Πεύκα - Ηρακλής*
Δόξα Λευκάδας* - ΑΕΛ
Φάρος Κερατσινίου - Παγκράτι
Αμύντας - Ψυχικό
Χολαργός - Πανιώνιος*
Αρκαδικός* - Εθνικός
ΓΣΛ - Δούκας

28η Αγωνιστική - 22/04/17
Ηρακλής* - Αίολος Αστακού
ΑΕΛ - Πεύκα
Δούκας - Δόξα Λευκάδας*
Ηράκλειο* - Φάρος Κερατσινίου
Παγκράτι - Αμύντας
Ψυχικό - Χολαργός
Πανιώνιος* - Αρκαδικός*
Εθνικός - ΓΣΛ

29η Αγωνιστική - 29/04/17
Αίολος Αστακού - ΑΕΛ
Δόξα Λευκάδας* - Πεύκα
Φάρος Κερατσινίου - Ηρακλής*
Αμύντας - Ηράκλειο*
Χολαργός - Παγκράτι
Αρκαδικός* - Ψυχικό
ΓΣΛ - Πανιώνιος*
Δούκας - Εθνικός

30η Αγωνιστική - 06/05/17
Πεύκα - Αίολος Αστακού
Εθνικός - Δόξα Λευκάδας*
ΑΕΛ - Φάρος Κερατσινίου
Ηρακλής* - Αμύντας
Ηράκλειο* - Χολαργός
Παγκράτι - Αρκαδικός*
Ψυχικό - ΓΣΛ

Πανιώνιος* - Δούκας

Δεν υπάρχουν σχόλια