Βράβευσαν τον Τζήμα οι φίλοι της Καβάλας (pics) Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Οκτωβρίου 22, 2016 Ο Γιάννης Τζήμας επιστρέφει ως αντίπαλος στην Καβάλα όμως οι φίλοι της ομάδας δεν έχουν ξεχάσει την παρουσία του στην πόλη και τον πάγκο της Ένωσης. Πριν από το παιχνίδι της Καβάλας με τον Φάρο η Λέσχη Φιλάθλων Καβάλας βράβευσε τον Λαρισαίο τεχνικό. Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου