Βράβευσε Παπαμακάριο και κομποδιέτα ο Φάρος Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Μαρτίου 26, 2017 Πριν από την αναμέτρηση του Φάρου με τον Δούκα η ομάδα του Κερατσινίου βράβευσε τους Μανόλη Παπαμακάριο και Δημήτρη Κομποδιέτα για την παρουσία τους τα προηγούμενα χρόνια στην ομάδα. Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου