«Στρατηγός» και τη νέα σεζόν ο Γκάτζο Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Ιουλίου 17, 2017 Με τα χρώματα του Παπάγου θα αγωνίζεται και τη νέα σεζόν, στην Α2 ο Τζόι Γκάτζο. Ο 20άχρονος φόργουορντ, που στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στην κατηγορία με το Ψυχικό, συμφώνησε να παραμείνει στο «Σαλούν» για μία ακόμα χρονιά. Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου