Τελευταία Νέα

Όλο το πρόγραμμα της regular season

Με το ντέρμπι της δυτικής Ελλάδας ανάμεσα στη Δόξα και τον Απόλλωνα, τις δύο ομάδες που υποβιβάστηκαν πέρυσι από την Basket League, να ξεχωρίζει θα ανοίξει στις 7/10 η αυλαία της φετινής Α2.

Η regular season θα ολοκληρωθεί στις 5 Μαΐου και ακολούθως θα αρχίσουν τα πλέι οφ ανόδου και τα πλέι άουτ για την παραμονή.

Αναλυτικά
(7/10/17) 1η Αγωνιστική 16η (3/2/18)
ΑΕΛ - Περιστέρι
Μαρούσι - Αρκαδικός
Ηρακλής - Ερμής Αγιάς
Χολαργός - Καρδίτσα
Δούκας - Παπάγου
Δόξα Λευκάδας - Απόλλων Πάτρας
Εθνικός - Καστοριά
Ψυχικό - Αμύντας

(14/10/17) 2η Αγωνιστική 17η (10/2/18)
Αρκαδικός - ΑΕΛ
Ερμής Αγιάς - Μαρούσι
Καρδίτσα - Ηρακλής
Παπάγου - Χολαργός
Απόλλων Πάτρας - Δούκας
Καστοριά - Δόξα Λευκάδας
Αμύντας - Εθνικός
Περιστέρι - Ψυχικό

(21/10/17) 3η Αγωνιστική 18η (17/2/18)
ΑΕΛ - Ερμής Αγιάς
Μαρούσι - Καρδίτσα
Ηρακλής - Παπάγου
Χολαργός - Απόλλων Πάτρας
Δούκας - Καστοριά
Δόξα Λευκάδας - Αμύντας
Εθνικός - Ψυχικό
Περιστέρι - Αρκαδικός

(29/10/17) 4η Αγωνιστική 19η (24/2/18)
Καρδίτσα - ΑΕΛ
Παπάγου - Μαρούσι
Απόλλων Πάτρας - Ηρακλής
Καστοριά - Χολαργός
Αμύντας - Δούκας
Ψυχικό - Δόξα Λευκάδας
Εθνικός - Περιστέρι
Ερμής Αγιάς - Αρκαδικός

(11/11/17) 5η Αγωνιστική 20ή (3/3/18)
ΑΕΛ - Παπάγου
Μαρούσι - Απόλλων Πάτρας
Ηρακλής - Καστοριά
Χολαργός - Αμύντας
Δούκας - Ψυχικό
Δόξα Λευκάδας - Εθνικός
Περιστέρι - Ερμής Αγιάς
Αρκαδικός - Καρδίτσα

(18/11/17) 6η Αγωνιστική 21η (10/3/18)
Απόλλων Πάτρας - ΑΕΛ
Καστοριά - Μαρούσι
Αμύντας - Ηρακλής
Ψυχικό - Χολαργός
Εθνικός - Δούκας
Δόξα Λευκάδας - Περιστέρι
Παπάγου - Αρκαδικός
Καρδίτσα - Ερμής Αγιάς

(25/11/17) 7η Αγωνιστική 22η (17/3/18)
ΑΕΛ - Καστοριά
Μαρούσι - Αμύντας
Ηρακλής - Ψυχικό
Χολαργός - Εθνικός
Δούκας - Δόξα Λευκάδας
Περιστέρι - Καρδίτσα
Αρκαδικός - Απόλλων Πάτρας
Ερμής Αγιάς - Παπάγου

(2/12/17) 18η Αγωνιστική 23η (24/3/18)
Αμύντας - ΑΕΛ
Ψυχικό - Μαρούσι
Εθνικός - Ηρακλής
Δόξα Λευκάδας - Χολαργός
Δούκας - Περιστέρι
Καστοριά - Αρκαδικός
Απόλλων Πάτρας - Ερμής Αγιάς
Παπάγου - Καρδίτσα

(9/12/17) 9η Αγωνιστική 24η (31/3/18)
ΑΕΛ - Ψυχικό
Μαρούσι - Εθνικός
Ηρακλής - Δόξα Λευκάδας
Χολαργός - Δούκας
Περιστέρι - Παπάγου
Αρκαδικός - Αμύντας
Ερμής Αγιάς - Καστοριά
Καρδίτσα - Απόλλων Πάτρας

(16/12/17) 10η Αγωνιστική 25η (4/4/18)
Εθνικός - ΑΕΛ
Δόξα Λευκάδας - Μαρούσι
Δούκας - Ηρακλής
Χολαργός - Περιστέρι
Ψυχικό - Αρκαδικός
Αμύντας - Ερμής Αγιάς
Καστοριά - Καρδίτσα
Απόλλων Πάτρας - Παπάγου

(20/12/17) 11η Αγωνιστική 26η (11/4/18)
ΑΕΛ - Δόξα Λευκάδας
Μαρούσι - Δούκας
Ηρακλής - Χολαργός
Περιστέρι - Απόλλων Πάτρας
Αρκαδικός - Εθνικός
Ερμής Αγιάς - Ψυχικό
Καρδίτσα - Αμύντας
Παπάγου - Καστοριά

(7/1/18) 12η Αγωνιστική - 27η (14/4/18)
Δούκας - ΑΕΛ
Χολαργός - Μαρούσι
Ηρακλής - Περιστέρι
Δόξα Λευκάδας - Αρκαδικός
Εθνικός - Ερμής Αγιάς
Ψυχικό - Καρδίτσα
Αμύντας - Παπάγου
Καστοριά - Απόλλων Πάτρας

(13/1/18) 13η Αγωνιστική 28η (21/4/18)
ΑΕΛ - Χολαργός
Μαρούσι - Ηρακλής
Περιστέρι - Καστοριά
Αρκαδικός - Δούκας
Ερμής Αγιάς - Δόξα Λευκάδας
Καρδίτσα - Εθνικός
Παπάγου - Ψυχικό
Απόλλων Πάτρας - Αμύντας

(20/1/18) 14η Αγωνιστική 29η ( 28/4/18)
Ηρακλής - ΑΕΛ
Μαρούσι - Περιστέρι
Χολαργός - Αρκαδικός
Δούκας - Ερμής Αγιάς
Δόξα Λευκάδας - Καρδίτσα
Εθνικός - Παπάγου
Ψυχικό - Απόλλων Πάτρας
Αμύντας - Καστοριά

(27/1/18) 15η Αγωνιστική 30ή (5/5/18)
ΑΕΛ - Μαρούσι
Περιστέρι - Αμύντας
Αρκαδικός - Ηρακλής
Ερμής Αγιάς - Χολαργός
Καρδίτσα - Δούκας
Παπάγου - Δόξα Λευκάδας
Απόλλων Πάτρας - Εθνικός
Καστοριά - Ψυχικό

Δεν υπάρχουν σχόλια