Πήρε Κιαπέκο ο Παπάγου Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Νοεμβρίου 03, 2017 Σε μία ακόμα προσθήκη προχώρησε ο Παπάγος καθώς συμφώνησε με τον Μάκη Κιαπέκο (30, 1.95) που μέχρι πρότινως αγωνιζόταν στον Χολαργό (οι δύο ομάδες ανήκουν στον ίδιο Δήμο). Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου