Αποτελέσματα 2017/18

A! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/10/17 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡ.-ΑΛΚΑΖΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 69-106
07/10/17 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 84-68
07/10/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 79-70
07/10/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 71-58
07/10/17 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 69-71
07/10/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 74-54
07/10/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 78-75
07/10/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 50-38
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 64-66
14/10/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 72-67
14/10/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 96-100
14/10/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 63-69
14/10/17 19:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 88-72
14/10/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79-82
14/10/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 85-75
14/10/17 16:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 72-62
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/17 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡ.-ΑΛΚΑΖΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 88-75
21/10/17 18:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 63-55
21/10/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 84-61
21/10/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 81-79
21/10/17 15:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 53-90
21/10/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 71-77
21/10/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 64-51
21/10/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 85-59
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 67-42
29/10/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 69-71
29/10/17 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 73-68
29/10/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 76-73
29/10/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 96-98
29/10/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 81-73
29/10/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 71-73
29/10/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 81-79
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/17 19:30 ΕΑΚ ΛΑΡ.-ΑΛΚΑΖΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 68-82
22/11/17 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 53-65
11/11/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 78-68
11/11/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 78-65
11/11/17 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 77-83
11/11/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 69-61
11/11/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 80-51
11/11/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 64-58
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/17 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 86-73
18/11/17 15:45 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 78-51
13/12/17 18:30 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 55-82
18/11/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 64-77
18/11/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 73-65
18/11/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 67-72
18/11/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 72-60
18/11/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 70-74
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 63-71
26/11/17 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 47-57
25/11/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 80-70
13/12/17 18:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 78-59
25/11/17 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 71-76
25/11/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 81-68
25/11/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 70-79
25/11/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 75-68
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 61-55
02/12/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 83-64
02/12/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 58-66
02/12/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 57-79
02/12/17 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 59-96
02/12/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 87-66
02/12/17 19:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 70-52
02/12/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 52-57
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 54-66
09/12/17 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 66-61
09/12/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 75-77
09/12/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 104-72
09/12/17 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 79-65
09/12/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 67-75
09/12/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 77-58
09/12/17 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 92-93
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/17 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 76-68
16/12/17 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 59-58
16/12/17 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 84-86
16/12/17 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 74-87
16/12/17 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 83-67
16/12/17 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 92-66
09/05/17 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 53-69
16/12/17 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 88-77
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/12/17 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 76-87
20/12/17 18:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 84-71
20/12/17 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 74-64
20/12/17 18:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 96-78
20/12/17 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 97-92
20/12/17 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 80-72
20/12/17 16:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-71
20/12/17 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 61-66
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 81-75
06/01/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 76-66
07/01/18 18:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 59-72
07/01/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 96-85
07/01/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 71-75
07/01/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 72-68
07/01/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 66-59
07/01/18 16:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 87-80
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60-92
13/01/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 59-77
13/01/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 72-61
13/01/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 76-74
13/01/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 69-67
13/01/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 88-78
13/01/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 72-65
13/01/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 78-74
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 92-81
20/01/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 61-90
20/01/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 85-76
20/01/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 78-76
20/01/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 86-84
20/01/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 84-63
20/01/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 75-65
20/01/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 66-60
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/18 16:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 82-83
27/01/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 88-68
27/01/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 83-85
27/01/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-20
27/01/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 84-75
27/01/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 78-58
27/01/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 70-81
27/01/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 68-66
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 116-76
03/02/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 68-73
03/02/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 59-69
03/02/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 58-67
03/02/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 85-75
03/02/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72-56
03/02/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 74-87
03/02/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 82-65
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/18 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡ.-ΑΛΚΑΖΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 77-79
11/02/18 18:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 73-59
10/02/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 87-77
10/02/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 99-71
10/02/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 78-82
10/02/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 73-77
10/02/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-66
10/02/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 62-75
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 72-66
17/02/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 88-77
17/02/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 76-89
16/02/18 19:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 97-103
17/02/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 76-64
17/02/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 78-85
17/02/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 71-73
17/02/18 19:30 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 67-90
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 65-75
24/02/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 74-75
24/02/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 84-91
24/02/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 106-75
28/02/18 19:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 82-86
24/02/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 82-77
24/02/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 94-67
24/02/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 62-61
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 89-72
03/03/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 86-58
03/03/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 83-78
03/03/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 55-57
03/03/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 86-65
03/03/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72-70
03/03/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 58-67
03/03/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 100-67
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/03/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 82-111
10/03/18 16:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 65-55
10/03/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 79-58
10/03/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 83-81
10/03/18 20:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 81-88
10/03/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 82-64
10/03/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 81-72
10/03/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 73-57
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/03/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 101-90
18/03/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 65-56
17/03/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 61-58
17/03/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 79-75
17/03/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 84-79
17/03/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 62-77
17/03/18 19:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 94-66
17/03/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 90-83
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 61-76
24/03/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 67-80
24/03/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 89-83
24/03/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 81-67
24/03/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 123-91
24/03/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 71-85
24/03/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 69-85
24/03/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 77-82
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 78-56
31/03/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 75-68
31/03/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 87-89
31/03/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 86-99
31/03/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 64-84
31/03/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 91-65
31/03/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 77-59
31/03/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 73-78
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/04/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 93-91
04/04/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 81-85
04/04/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 91-82
04/04/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 78-82
04/04/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 83-82
04/04/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 68-63
04/04/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 73-67
04/04/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 75-77
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/04/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 91-71
11/04/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 80-89
11/04/18 18:15 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 93-94
11/04/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 80-82
11/04/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 82-55
11/04/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 73-75
11/04/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 75-77
11/04/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 88-65
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/04/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 72-102
14/04/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 62-72
14/04/18 16:30 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 74-64
14/04/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 95-97
14/04/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 84-72
14/04/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 79-67
14/04/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 72-70
14/04/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 83-75
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 109-75
21/04/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 79-64
21/04/18 16:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 61-65
21/04/18 17:30 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 111-110
21/04/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 69-71
21/04/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 90-63
21/04/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 65-58
21/04/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 67-88
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/04/18 17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 89-110
28/04/18 17:00 ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 96-78
28/04/18 17:00 ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ-ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 67-82
28/04/18 17:00 ΑΓΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 92-81
28/04/18 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 66-57
28/04/18 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 68-75
28/04/18 17:00 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 72-69
28/04/18 17:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 83-88
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/18 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 20-0
12/05/18 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 69-75
12/05/18 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 98-68
12/05/18 17:00 ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ 88-77
12/05/18 17:00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤ.ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 82-99
12/05/18 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 90-87
12/05/18 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 67-57
12/05/18 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 105-75



PlayOff
1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
    ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ    ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΑΣ  
    16/05/18    19.00   ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ    ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ    87 - 66
    16/05/18    19.00    ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ    89 - 73
2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play off)
   ΗΜ/ΝΙΑ    ΩΡΑ    ΓΗΠΕΔΟ                    ΑΓΩΝΑΣ  
    19/05/18   17.00  ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   81-75
    19/05/18   17.00    ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ   ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   84-74
3η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play off)
   ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ    ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΑΣ  
   23/05/18  19.00    ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ    ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
      85-57 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ της ΕΟΚ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12.

PlayOut
1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
   ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                        ΑΓΩΝΑΣ  
   16/05/18    17.00    ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ   70 - 62
   16/05/18    19.00 ΑΓ. ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ   71 - 62
 
2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play out)
  ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                            ΑΓΩΝΑΣ  
19/05/18 17.00    ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ  66-82
19/05/18 17.00    ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ  72-74
 
1η Αγωνιστική - Γ’ φάση (Play off) 
  ΗΜ/ΝΙΑ   ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                            ΑΓΩΝΑΣ  
   26/05/18   19.00        ΑΝΤ. ΤΡΙΤΣΗΣ  
            ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.
  91 -76
 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου