Στις 19/9 «μπαίνουν» οι ομάδες της Α2 - Η κλήρωση του Κυπέλλου

Την Τετάρτη 19 Σεπτεμβρίου αρχίζει το... ταξίδι των ομάδων της Α2 στο Κύπελλο. Και οι 16 ομάδες αρχίζουν ως φιλοξενούμενες. Από την πρώτη φάση, όπου συμμετέχουν και οι ομάδες της Β', θα προκύψουν οι δύο ομάδες που θα συναντήσουν στη Β' Φάση τις 14 της Α1.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΝΜΜΑ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Α' ΦΑΣΗ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/9)
ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΔΟΥΚΑΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.
ΜΑΝΔΡΑ - ΠΑΠΑΓΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ
ΠΕΝΤΕΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΓΛΑΥΚΟΣ
ΤΡΙΤΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΟΙΑΞ - ΕΣΠΕΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΣΤΡΑΤΩΝΙ
ΦΑΡΣΑΛΑ - ΓΕΦΥΡΑ
ΑΝΑΤΟΛΙΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ - ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΓΡΙΝΙΟ
ΦΑΙΑΚΑΣ - ΙΚΑΡΟΙ

Α' ΦΑΣΗ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19/9)
17. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ή ΑΓΡΙΝΙΟ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ
18. ΤΡΙΤΩΝ ή ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
19. ΦΑΙΑΚΑΣ ή ΙΚΑΡΟΙ - ΤΡΙΚΑΛΑ
20. ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ή ΓΛΑΥΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ή ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ - ΚΟΡΟΙΒΟΣ
22. ΦΑΡΣΑΛΑ ή ΓΕΦΥΡΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ
23. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ή ΠΕΥΚΑ - ΚΑΒΑΛΑ
24. ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ή ΠΡΩΤΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
25. ΟΙΑΞ - ΕΣΠΕΡΟΣ ή ΨΥΧΙΚΟ
26. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ή ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
27. ΠΕΝΤΕΛΗ ή ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ Π.
28. ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ή ΣΤΡΑΤΩΝΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ
29. ΚΟΡΙΝΘΟΣ ή ΔΟΥΚΑΣ - ΚΑΡΔΙΤΣΑ
30. ΠΑΓΚΡΑΤΙ ή ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ. - ΑΜΥΝΤΑΣ
31. ΜΑΝΔΡΑ ή ΠΑΠΑΓΟΥ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ
32. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ή ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. - ΜΑΡΟΥΣΙ

Α' ΦΑΣΗ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (22-23/9)
33. ΝΙΚΗΤΗΣ Α26 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α23
34. ΝΙΚΗΤΗΣ Α31 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α32
35. ΝΙΚΗΤΗΣ Α24 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α20
36. ΝΙΚΗΤΗΣ Α19 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α22
37. ΝΙΚΗΤΗΣ Α27 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α18
38. ΝΙΚΗΤΗΣ Α25 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α30
39. ΝΙΚΗΤΗΣ Α17 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α28
40. ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α29

Α' ΦΑΣΗ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/9)
41. ΝΙΚΗΤΗΣ Α39 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α37
42. ΝΙΚΗΤΗΣ Α38 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α36
43. ΝΙΚΗΤΗΣ Α40 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α34
44. ΝΙΚΗΤΗΣ Α33 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α35

Α' ΦΑΣΗ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (29/9)
45. ΝΙΚΗΤΗΣ Α41 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α44
46. ΝΙΚΗΤΗΣ Α42 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α43

Β' ΦΑΣΗ (3/10)
47. ΡΕΘΥΜΝΟ - ΚΥΜΗ
48. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
49. ΝΙΚΗΤΗΣ Α46 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ
51. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
52. ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΛΑΥΡΙΟ
53. ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
54. ΝΙΚΗΤΗΣ Α45 - ΑΕΚ

Γ' ΦΑΣΗ (3-4/11)
55. ΝΙΚΗΤΗΣ Α47 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α51
56. ΝΙΚΗΤΗΣ Α53 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α54
57. ΝΙΚΗΤΗΣ Α50 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α49
58. ΝΙΚΗΤΗΣ Α48 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α52

Για τα ημιτελικά (13/2/2019) θα διεξαχθεί εκ νέου κλήρωση

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου