Αποτελέσματα 2018/19

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
10/10/18
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
76-73
06/10/18
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
73-65
06/10/18
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
74-81
06/10/18
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
82-70
06/10/18
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
78-77
06/10/18
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
58-76
06/10/18
13:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
69-85
06/10/18
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
81-86
2η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
13/10/18
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
72-48
13/10/18
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
72-62
13/10/18
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
96-74
13/10/18
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
86-72
13/10/18
18:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
79-68
13/10/18
15:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
85-83
13/10/18
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
86-60
13/10/18
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
75-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
20/10/18
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
69-84
20/10/18
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
82-62
20/10/18
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
63-64
20/10/18
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
100-91
20/10/18
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
82-65
20/10/18
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
69-66
20/10/18
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
66-79
20/10/18
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
98-76
4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
27/10/18
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
68-70
27/10/18
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
84-74
27/10/18
17:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
75-55
28/10/18
17:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
79-74
27/10/18
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
81-83
27/10/18
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
61-50
27/10/18
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
64-76
27/10/18
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
102-63
5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
10/11/18
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
77-70
10/11/18
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
81-87
10/11/18
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
74-72
10/11/18
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
80-87
10/11/18
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
74-75
10/11/18
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
113-74
10/11/18
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
69-60
10/11/18
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
91-81
6η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
17/11/18
16:30
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
83-60
17/11/18
17:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
72-79
17/11/18
18:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
87-77
28/11/18
19:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
69-72
17/11/18
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
69-84
17/11/18
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
98-76
17/11/18
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
81-60
18/11/18
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
50-78
7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
24/11/18
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
84-93
24/11/18
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
63-56
24/11/18
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
51-58
24/11/18
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
96-79
24/11/18
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
63-70
24/11/18
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
79-77
24/11/18
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
63-76
24/11/18
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
102-70
8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
01/12/18
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
95-47
01/12/18
17:00
ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
62-61
01/12/18
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
79-84
12/12/18
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
89-71
01/12/18
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
76-69
01/12/18
15:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
74-63
12/12/18
18:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
93-90
01/12/18
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
95-61
9η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
08/12/18
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
69-65
08/12/18
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
91-70
08/12/18
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
64-65
08/12/18
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
84-81
08/12/18
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
99-97
08/12/18
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
66-71
08/12/18
13:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
114-64
08/12/18
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
69-79
10η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
15/12/18
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
84-80
15/12/18
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
62-65
15/12/18
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
91-84
15/12/18
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
74-82
15/12/18
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
68-83
15/12/18
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
78-89
15/12/18
17:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
77-63
15/12/18
17:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
78-68
11η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
22/12/18
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
85-83
22/12/18
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
70-65
22/12/18
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
65-57
22/12/18
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
91-86
22/12/18
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
93-52
22/12/18
18:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
119-66
22/12/18
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
68-66
22/12/18
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
79-86
12η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
05/01/19
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
84-65
05/01/19
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
86-80
05/01/19
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
72-62
05/01/19
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
62-63
05/01/19
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
76-137
05/01/19
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
68-46
05/01/19
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
83-69
05/01/19
17:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
69-61
13η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
12/01/19
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
69-62
12/01/19
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
68-65
12/01/19
17:00
ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
74-69
12/01/19
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
75-55
12/01/19
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
91-71
12/01/19
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
90-62
12/01/19
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
63-70
12/01/19
17:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
70-49
14η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
19/01/19
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
66-56
19/01/19
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
60-68
19/01/19
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
71-76
19/01/19
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
79-88
19/01/19
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
75-69
19/01/19
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
62-79
19/01/19
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
65-83
19/01/19
13:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
96-68
15η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
26/01/19
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
68-76
26/01/19
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
72-71
26/01/19
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
86-83
26/01/19
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
96-78
26/01/19
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
72-75
26/01/19
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
64-66
26/01/19
17:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
105-62
26/01/19
15:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
54-68
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
02/02/19
17:00
ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
79-71
02/02/19
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
59-55
02/02/19
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
84-50
02/02/19
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
70-68
02/02/19
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
75-72
02/02/19
17:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
79-64
02/02/19
11:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
85-64
02/02/19
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
80-78
2η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
09/02/19
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
73-71
09/02/19
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
65-73
09/02/19
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
80-60
09/02/19
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
75-70
09/02/19
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
66-78
09/02/19
13:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
59-61
09/02/19
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
72-100
09/02/19
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
67-83
3η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
16/02/19
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
115-58
16/02/19
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
76-67
16/02/19
20:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
55-61
16/02/19
15:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
85-62
16/02/19
15:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
79-71
16/02/19
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
83-74
16/02/19
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
98-76
16/02/19
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
66-59
4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
23/02/19
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
76-66
23/02/19
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
60-53
23/02/19
18:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
62-82
06/03/19
19:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
81-79
23/02/19
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
79-77
06/03/19
18:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
76-69
23/02/19
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
97-93
23/02/19
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
53-70
5η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
02/03/19
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
70-68
02/03/19
17:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
72-56
02/03/19
15:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
84-71
02/03/19
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
84-68
02/03/19
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
62-71
02/03/19
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
63-83
02/03/19
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
113-83
02/03/19
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
69-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
09/03/19
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
52-88
09/03/19
16:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
67-58
20/03/19
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
82-74
09/03/19
17:00
ΥΜΗΤΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
76-56
09/03/19
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
117-99
09/03/19
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
82-63
09/03/19
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
73-61
09/03/19
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
129-68
7η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
16/03/19
15:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
72-68
16/03/19
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
86-65
16/03/19
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
68-61
19/03/19
18:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
74-86
16/03/19
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
80-73
16/03/19
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
85-92
16/03/19
17:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
77-62
16/03/19
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
66-102
8η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
23/03/19
17:00
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
72-79
23/03/19
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
70-65
23/03/19
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
100-76
23/03/19
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
71-70
23/03/19
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
60-68
23/03/19
16:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
94-60
23/03/19
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
93-81
23/03/19
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
68-64
9η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
30/03/19
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
80-56
30/03/19
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
67-112
30/03/19
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
66-64
30/03/19
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
74-50
30/03/19
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
80-67
30/03/19
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
98-107
30/03/19
15:30
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
72-84
30/03/19
17:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
75-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
06/04/19
17:00
ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Θ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
98-96
06/04/19
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
74-67
06/04/19
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
71-59
06/04/19
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
99-83
06/04/19
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
74-72
06/04/19
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
105-82
06/04/19
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
97-69
06/04/19
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
71-61
11η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
13/04/19
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
78-68
13/04/19
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
71-61
13/04/19
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
79-76
13/04/19
17:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
96-87
13/04/19
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
79-100
13/04/19
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
82-79
13/04/19
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
100-60
13/04/19
15:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
76-65
12η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
20/04/19
17:00
ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Θ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
69-76
20/04/19
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
91-73
20/04/19
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
80-87
20/04/19
15:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
84-69
20/04/19
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
197-116
20/04/19
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
69-50
20/04/19
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
85-72
18/04/19
18:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
80-51
13η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
24/04/19
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
71-72
24/04/19
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
51-47
24/04/19
15:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
78-69
24/04/19
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
85-69
24/04/19
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
73-86
24/04/19
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
76-94
24/04/19
17:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
55-63
24/04/19
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
73-71
14η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
04/05/19
17:00
ΔΑΚ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Θ
ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
57-68
04/05/19
17:00
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
72-73
04/05/19
17:00
ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
80-57
04/05/19
17:00
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο Π
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
90-70
04/05/19
17:00
ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
66-76
04/05/19
17:00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
101-79
04/05/19
17:00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
75-44
04/05/19
16:00
ΚΩ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ-ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ
88-80
15η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ωρα
Γήπεδο
Αγώνας
Σκορ
11/05/19
17:00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟ
20-0
11/05/19
17:00
ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ
101-80
11/05/19
17:00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ
58-55
11/05/19
17:00
ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
83-97
11/05/19
17:00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
81-75
11/05/19
17:00
ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
75-74
11/05/19
17:00
ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
73-88
11/05/19
15:00
ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
80-62



Β’ ΦΑΣΗ - PLAY OFF
           
1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
15/05/19
17.00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ   94-59
15/05/19
17.00
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ   84-90
2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
18/05/19
17.00
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   72-52
Γ’ ΦΑΣΗ - PLAY OFF
1η Αγωνιστική – Γ’ φάση (Play off)
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
22/05/19
18.00
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ   84-61
ΣΗΜΕΙΩΣΗ:  Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το ΔΣ της ΕΟΚ σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12.

1η Αγωνιστική – Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
15/05/19
17.00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ   55-37
15/05/19
17.00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   76-64

2η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
18/05/19
17.00
ΔΑΚ ΑΛ. ΔΗΜΟΓΛΟΥ
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π.   73-62
18/05/19
17.00
ΑΓ. ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ   66-61

3η Αγωνιστική - Β’ φάση (Play out)
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΩΝΑΣ
22/05/19
17.00
ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Π. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ   78-60
22/05/19
17.00
ΗΛΙΔΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   76-60


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου