Τρίτων: Ανανέωσαν τέσσερις, έκανε πρώτη μεταγραφή Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Αυγούστου 14, 2019 Την πρώτη του μεταγραφή ως ομάδα Α2 έκανε ο Τρίτωνας αποκτώντας τον νεαρό Γιάννη Κίτσο. Επίσης ανανέωσαν οι Χρήστος Δαμιανάκος, Μιχάλης Σπυριδάκης, Αλέξανδρος Ύμερι και Δημήτρης Χανιώτης. Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου