Συνεχίζουν Γαλανίδης και Αμπατζάς στο Ανατόλια Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Αυγούστου 07, 2019 Ο ΣΑΑΚ Ανατόλια ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον αθλητή Κώστα Αμπατζά για δεύτερη σεζόν (Δανεικός απο την ΧΑΝΘ). Του ευχόμαστε καλή επιτυχία και την ερχόμενη χρονια με τα χρώματα της ομάδας μας! Λήψη συνδέσμου Facebook Twitter Pinterest Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Άλλες εφαρμογές Σχόλια
Σχόλια
Δημοσίευση σχολίου