Τελευταία Νέα

Φιλικά παιχνίδια (2015/16)

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα με τα παιχνίδια προετοιμασίας των 16 ομάδων της Α2. Όπου δεν υπάρχει σκορ, δεν έχει δοθεί από τις ομάδες ενώ όπου υπάρχουν αναλυτικά στοιχεία, το σκορ θα περιέχει ενεργό λινκ.
Τετάρτη 2/9
Κηφισιά - Φάρος
Γλαύκος - Προμηθέας
Δούκας - Φιλαθλητικός
Δόξα Λευκάδας - Χαρ. Τρικούπης Μεσ.
Κορωπί - Λαύριο
49-54
χ.σκ.
70-70
63-50
81-73
Πέμπτη 3/9
Πανερυθραϊκός - Λαύριο
Άρης - Μαχητές/Πεύκα
Νίκη Αμαρουσίου - Λιβαδειά
Ένωση Ιλίου - Εθνικός
64-82
83-62
53-77
67-76
Παρασκευή 4/9
Σάββατο 5/9
Αρκαδικός - Φάρος
Κύμη - Κηφισιά
Εθνικός - Ίκαρος Ν. Σμ.
Προμηθέας - Απόλλων Πάτρας
Ανατόλια - Μαχητές/Πεύκα
Λαύριο - Αγία Παρασκευή
Δόξα Λευκάδας - Αίολος Αστακού
Χολαργός - Δούκας
52-77
68-83
73-58
Αναβλ.
.
72-72
χ.σκ.
64-62
Κυριακή 6/9
Κύμη - Κηφισιά
Λιβαδειά - Κάδμος Θήβας
63-87
-
Δευτέρα 7/9
Τρίτη 8/9
Τετάρτη 9/9
Πανερυθραϊκός-Νίκη Αμαρουσίου
Αίολος Αστακού - Δόξα Λευκάδας
Ψυχικό - Φάρος Κερατσινίου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου - Εθνικός
84-62
77-78
72-92
86-92
Πέμπτη 10/9
Δούκας - Κορωπί
Περιστέρι - Λιβαδειά
68-68
85-74
Παρασκευή 11/9
Ηρακλής - Απόλλων Πάτρας
Προμηθέας - Λαύριο
75-85
81-89
Σάββατο 12/9
Παναθηναϊκός - Δούκας
Ηρακλής - Κοζούφ*
Μαχητές/Πεύκα - Καστοριά
Φάρος Κερατσινίου - Ένωση Ιλίου
Προμηθέας - Λάυριο
Κύμη - Αίολος Αστακού
Εθνικός - Περιστέρι
χ.σκ.
73-71
.
86-59
77-75
71-47
95-70
Κυριακή 13/9
Ηρακλής - Κόροιβος Αμαλιάδας*
Κύμη - Αίολος Αστακού
64-69
69-76
Δευτέρα 14/9
Χολαργός - Λιβαδειά81-84
Τρίτη 15/9
Δόξα Λευκάδας - Τρίκαλα BC74-77
Τετάρτη 16/9
Μαχητές/Πεύκα - Πευκοχώρι
Δόξα Λευκάδας - Απόλλων Πάτρας
Φάρος Κερατσινίου - Λαύριο
Κρόνος Αγίου Δημητρίου - Δούκας
Ιωνικός Νίκαιας - Παγκράτι
Κόροιβος - Προμηθέας Πάτρας
.
76-77
91-74
.
73-65
69-74
Πέμπτη 17/9
Παγκράτι - Κορωπί94-92
Παρασκευή 18/9
Σάββατο 19/9
Αρκαδικός - Προμηθέας Πάτρας
Λαύριο - Φάρος Κερατσινίου
Πανερυθραϊκός - Κύμη
Νίκη Αμαρουσίου - Δούκας
Περιστέρι - Αμύντας
Μαχητές/Πεύκα - Καβάλα
Εθνικός - Λιβαδειά
Παγκράτι - Ίκαρος Καλλ.
69-70
68-65
84-88
-
72-69
64-75
17:00
73-51
Κυριακή 20/9
Δευτέρα 21/9
Τρίτη 22/9

* 11-13/9 Μαυροσκούφεια (Ηρακλής, Κόροιβος, Τρίκαλα, Άρης, Καβάλα, Κολοσσός Ρόδου, Απόλλων Πατρών, Κοζούφ).
** 26-27/9 Γεωργούδεια (Ερμής Λαγκαδά -Πευκοχώρι- Μακεδονικός- Μαχητές/Πεύκα)

Δεν υπάρχουν σχόλια